Specialista na svařované profily a trubky

Slovo majitele

V EUROPE1STEEL hledáme zkušené kolegy i zapálené osobnosti bez zkušeností, kteří chtějí rozvíjet svůj potenciál nebo uplatnit své doposud získané znalosti a zkušenosti v obchodní činnosti.

Prokáží dobré komunikační dovednosti, disponují klientsky orientovaným přístupem a k řešení problémů přistupují pozitivně. Chtějí dokázat sobě i okolí, že jsou velmi produktivní a výkonní.  

Tyto věty možná působí běžně, ale pokud k tomu doplníme potřebu maximální aktivity a empatie, zjistíme, že nabízené pozice v naší společnosti jsou velmi náročné.

Chci se osobně podílet na úspěchu statistik všech našich nových kolegů a věřím, že výsledkem bude spokojený kolega s prokazatelnou historií pro naši společnost. Nelze počítat s tím, že úspěšný bude každý nový kolega za první měsíc. Naším úkolem je však tohoto stavu docílit a já budu tím, který bude maximálně Vás v tomto snažení podporovat. Naše školící technologie jsou prezentovány s detailní přesností pomocí kongresů v zahraničí (v minulém roce například jsme navštívili v rámci kongresu STOCKHOLM), speciálních videoškolení, školení nejrůznějších komunikačních technik, vše pod záštitou zkušeností a praxí našich starších kolegů. Nepreferujeme externí školící společnosti, které používá většina společností, které někdy ani nevědí specifika oboru a oblasti. Tento speciální školící program byl vytvořený právě pro osobnostní růst přímo v našem oboru, což nás zařazuje mezi jednu z mála společností v ČR i ve světě, které takový program vytvořili a vlastní.  

Hledáme výzvy a velmi rád se seznámím s novým člověkem, který má ve svém životě výsledek a odkaz své pracovní stopy nebo ještě bez zkušeností ale s obrovskou chutí něco dokázat. Nejedná se přitom jenom o obchodní pozice, ale i řidiče, předáky, administrativu, skladníky, vedoucí oddělení, BACK OFFICE, všichni tito kolegové dělají teprve ten správný tým EUROPE 1 STEEL.  

Přihlaste se do naší společnosti na níže uvedený e-mail, v každém případě Vás budeme osobně kontaktovat a konzultovat možnosti naší spolupráce.

Všem našim kolegům v EUROPE1STEEL se snažíme věnovat nejlepší péči. Vzhledem k tomu, že nám velmi záleží na spokojenosti, snažíme se ke každému  přistupovat individuálně a usilujeme o upevňování firemní kultury.

Vyberte si z našich nabízených pozic všech našich sesterských společností, např. EUROPE CONSTRACTION AND STEEL PRODUCT s.r.o., prostě se zeptejte, jakou pozici preferujete a my Vám nabídneme různou škálu obchodních pozic z různých oblastí strojírenství. 

Naše heslo je ,,chceš změnit život, nebo se něco nového naučit?,, Pojď k nám........  

Podívej se také na www.obchodniciuh.cz 

Hynek Michálek 

majitel společnosti 

facebook-logo1.pnglinked.png

podpis.png

sector orologi wiki rolex 6245 orologi replica rolex oyster orologi svizzeri serie limitate orologi rolex repliche artigianali cartier vintage rolex day date falsi orologi breitling replica orologi stile rolex low vost replica mondo rolex orologi usati monza orologio falsi perfetti luminor panerai replica

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.